Lampart i zebra – zwierzęce printy w 2022 roku

printBył czas, kiedy noszenie sukienki w panterkę lub zebrę było nawet uważane za zły gust. Zwroty akcji w modzie sprawiły, że dziś jesteś nikim, jeśli nie masz tych nadruków w swojej szafie. Ponadczasowy trend, jeśli kiedykolwiek istniał, tak właśnie będzie wyglądał zwierzęcy print w 2022 roku.

Na początek jedno jest pewne: zwierzęcy print w 2022 roku to trend przekrojowy. I powiedzmy to wprost: znajdziesz ją w każdym rodzaju stroju. Czy to rockowe, robocze, romantyczne a nawet sportowe. Nie mogło być inaczej, skoro nadruki wciąż jest na szczycie trendów.
Po drugie, można powiedzieć, że lampart i zebra są królami tej modnej sawanny. W rzeczywistości jednak zwierzęcy print jest noszony w najszerszym zakresie w 2022 roku. W tym na przykład krowy czy żyrafy.
Jako trzeci punkt, odzież wierzchnia, bielizna i akcesoria są owinięte w te nadruki, które barwią każdy element odzieży od stóp do głów.
Wszystko to sprawia, że w 2022 roku bardzo łatwo jest nosić zwierzęce nadruki. Ale na wszelki wypadek, gdybyś miała wątpliwości, jak ją nosić, oto kilka wskazówek.

Jak zostać królową modowej dżungli?

Teraz, gdy wiemy już, że każdy znajdzie coś dla siebie, czas dowiedzieć się, jak będziemy nosić zwierzęcy print w pierwszych miesiącach 2022 roku. Ponieważ nadal jest zimno, doskonałym pomysłem jest noszenie go na okryciach wierzchnich, takich jak nasz żakardowy płaszcz. Wygodny i ciepły, możesz go nosić luźno lub z paskiem, pasuje do każdej stylizacji, więc będziesz mogła go wykorzystać na wiele sposobów.

Fioletowy zebra print plusz z podkładami

Jedną z opcji, którą uwielbiamy jest total look. Spróbuj nosić zwierzęce nadruki od stóp do głów, wybierając naszą inspirowaną sportem bluzę i spodnie w panterkę lub bluzę i spodnie w zebrę. Dodatkowym atutem jest możliwość zabawy z kolorami. Innym praktycznym pomysłem są nasze długie sukienki z nadrukiem. Super wygodne i idealne do noszenia na co dzień, możesz je nosić do botków lub nawet do dresów. Przed printami nie obroniła się również bielizna męska.

Jeśli kochasz te dzikie nadruki, ale wolisz bardziej dyskretne wersje, proponujemy połączyć je z innymi podstawowymi ubraniami. Na przykład, bluza z nadrukiem z parą dżinsów. Możesz też pozostawić je jako prosty dodatek, w mini, na ramię lub w płaskiej torebce, ultra wygodnej do codziennego noszenia.