Co na prezent dać chłopakowi?

sportPomysłów co na prezent podarować kobiecie jest mnóstwo – kosmetyki, biżuteria, modowe dodatki, książka, bibeloty…. Chyba każda dziewczyna ucieszy się z podarunku, który na pierwszy rzut oka można określić jako „ładny”. Zupełnie odwrotnie jest podczas poszukiwań niespodzianki dla chłopaka.

Co na prezent możesz wybrać?

Gdy zbliża się ważna okazja i chciałabyś obdarować swojego mężczyznę, zaczynasz układać w głowię listę pomysłów. Spacerując po sklepach, każda propozycja wydaje ci się mało interesująca. To oczywiste, że chcesz, aby twój prezent był wyjątkowy, dlatego mamy kilka propozycji.

Co na prezent kupić? Nasze pomysły

Wirtualne rozrywki jak na www.gtllot.com.pl , czy bardziej tradycyjne gadżety?

Na pewno znasz swojego partnera i wiesz czym się interesuje. Pójdź w tym kierunku i wybierz ciekawy gadżet, o którym zawsze marzył lub może mu się przydać. Jeżeli uwielbia komputery, pomyśl o nowych słuchawkach, bezprzewodowej myszy czy grze komputerowej. Gdy twój chłopak nie wyobraża sobie dnia bez treningu, zainwestuj w piłkę, torbę na dresy albo zabierz go na mecz ulubionej drużyny. Uważnie słuchaj, co mówi – być może udzieli ci drobnej wskazówki, wspominając, że jego portfel nie nadaje się już do użytku, albo że w przyszłym miesiącu musi wpisać na listę zakupów zegarek, który razem widzieliście na wystawie. Ostatecznie zdecyduj się na użyteczny prezent jak koszulka, kosmetyki lub nowe etui na tablet.

Co na prezent przygotować samemu?

Prezenty skompletowane z kupionych rzeczy cieszą, ale nie tak jak te, przygotowane samodzielnie. Możesz podarować ukochanemu mały gadżet wypatrzony w galerii, ale przygotuj również coś własnoręcznie. To świetna okazja, aby udowodnić mu co czujesz.

Co na prezent? Nieważne co, ważne że samemu!

Uwielbiasz gotować, a twój chłopak zawsze prosi cię o kolejna dokładkę? Przygotuj mu pyszny obiad z dwóch dań. Jako deser zaserwuj tort własnej roboty. Jeżeli masz talent plastyczny, wybierz wasze ulubione zdjęcie i wzorując się na nim, namaluj portret. Ciekawym pomysłem będzie też, gdy przyozdobisz zwykłą koszulkę i podarujesz ją ukochanemu. Postaw na kreatywność!